Belin sol bolgesinde bir anda olusan agri

Belimin sol tarafinda yururken bir agri meydana geldi bicak saplanir gibi, surekli sirtcantasi kullaniyorum 3-4 kg lik bir yuk, ve sabahtan aksama kadar masabasi calisiyorum. Dr a gidecem eyv. Ama daha once basina boyle bisi gelmis biri var mi?

bel fıtığı muhtemelen. uyurken sırtüstü uyumaya çalış. eğilip kalkerken dizlerini bükerek gerçekleştir bu eylemi..

  • bilmemkacincinick  (07.01.13 21:12:11 ~ 21:12:22)
benım gelmedı basıma ama pnomotorax olabılır kız arkadasımda olmustu aynısı agrı oluyordu kramp gırıyodu doktora gıttıgımız zaman akcıgerlerın bırının sondugunu soyledı.sonrasında pnomotorax cıktı

o yuzden bı an once doktora gıtmenı onerırım.

not:yanılıyoda olabılırım sonucta doktor degılım ama dıkkatlı olmak lazım
  • horizon  (07.01.13 21:14:21)
buna benzer bişey bugunlerde bana da oluyor, çok yoğun bi acı değil ama sanki bişey ısırır gibi. çokk çok az. bizimkiler üşütmüş olabileceğimi düşünüyorlar.

  • füt  (07.01.13 21:22:17)
ailede veya daha öncesinde taş düşürme öykün var nı? en yakın sağlık ocağında bir idrar tahlili yaptır.

  • hep gel  (07.01.13 21:56:01)
tas dusurme diil o olayin acisini biliyorum daha once geldi basima. İlk defa olduunda tas olduunu anlamamistim ancak artik kesin olarak ayirtedebiliyorum

  • rentts  (07.01.13 22:16:56)
bende de sol böbrek ağrıdı ama temiz çıktı, psikolojik de olabiliyor

  • vizdilva  (07.01.13 23:29:34 ~ 23:29:53)