teknosa internet sitesinden alınan ürünün eksik gelmesi

Sevgili Tüketiciler,

Bir sorum olacak. Teknosa internet sitesinden aldığım playstation 3+move paketinin içinden move çıkmadı. Ben de ürünü açıp detaylı inceledikten sonra uyandım. Tutanak tutturamadım anlayacağınız. Şimdi ürünü geri gönderdim. Başından beri feci bir müşteri deneyimi yaşadığımdan iade talep ettim. Bunlar tutup "senin kutuyu açıp almadığını nereden bileceğiz" şeklinde çamura yatabilirler mi?

teşekkürler.

yatamazlar
ben de geçenlerde tchibodan tava aldım kargocu gittikten sonra bi baktım yamuk çıktı. iade ettim kimse de sen yamultmuş olmayasın demedi.

  • neira  (07.01.13 14:22:05)
@neira tchibo'nun internet alışverişlerinde iade politikası çok esnek. tchibo'ya bakarak bence diğerlerini de aynı sınıfa sokmamalısınız.

  • flexin  (07.01.13 14:28:51)
benim de korkum bu. Teknosa'nın bu kadar kötü olduğunu nasıl bilemedim ona yanıyorum. Her türlü çamuru bekliyorum açıkçası. En kötü tüketici hakem heyeti tabi. Sanırım bir şekilde alırım ama ne kadar zor/kolay olacağını onlar belirleyecek.

  • ned flanders  (07.01.13 14:32:36)
teknosadan da hoparlör almıştım ama tizi patlamış geldi. neyse götürdüm değiştirmek için adam da kulak olmadığı için anlayamadı sorunu ama tamire gönderdi sonra tamirden sorun yok diye geri geldi ben de değişim istedim yenisini verdiler
bence sorun çıkmaz yani en kötü ihtimalle iade kabul etmemek için direnirler

  • neira  (07.01.13 15:09:05)