kulüplerin göz göre göre yalan söylemesi

bir transfer dedikodusu yayılıyor. hemen klüpten açıklama geliyor. gündemimizde yok, görüşmüyoruz. aradan 2 gün geçiyor adam imza atıyor. tamam bunu fiyatı düşürmek için yapıyorlar; ama klüp de olsan, mantıklı da olsa 60 milyonun gözünün içine baka baka yalan söylemek çok yanlış değil mi?

onunla alakalı değil o iş.şirket olan kulüplerin kap'a bildirim yapmaları gerekiyor bir oyuncuyla görüşüyorlar ise ya da kulübüne teklif yapmışlarsa.mesela şu an fenerbahçe belhanda için teklif yaptı ama kap'a bildirim yapmadıkları için yalanladılar bunu.normalde suç çünkü bildirim yapmadan görüşme yapmak.her kulüp yapıyor bunu.çünkü işin ucunda bildirim yapıp da alamamak var.bu durum da yöneticilerin forsunu bozar.

  • mesa  (07.01.13 11:00:04)
Galatasaray kesinleşmemiş şeyleri Kap'a bildirip bildirip durdu. Taraftarı umutlandırdı ama sonunda fos çıktı.

Yol yordamı öğrendilerdir herhalde, şimdi yapmıyorlar. Galatasarayın Fenerbahçe'den öğreneceği çok şey var. Bir de henüz adam olmayı öğrenemeden gelmiş artis artis basın açıklamaları yapıyorlar.
  • otonom  (07.01.13 11:05:46 ~ 11:07:16)