iPhone 4s vs iPhone 5

Turkcell kampanyasıyla ya 4s ya da 5 alacağım ama 5in 4sden farkı fazla mı? Değer mi daha fazla para vermeye?

Fazlasıyla değer, 4S den 5 e geçtim, parayı hak ediyor.

  • grimer  (06.01.13 14:46:57)
@wide gittim gitmez miyim :)

  • matilda  (06.01.13 14:53:55)
5 in işlemcisi kamerası her boku çok daha gelişmiş. bilgisayar gibi düşün. daha eski ve yavaş bir pc ve daha hızlı ve performansı yüksek bir pc. iphone 5 ile 4s arasındaki fiyat farkı uçurum olmadığı için tabii ki iphone 5 alınır. 4 s almak için aklını kaybetmiş olman lazım.

  • durdenist  (06.01.13 15:17:34)
Arkadaşlara katılıyorum.4s kullanıcısıyım,memnun musun diye sorarsan çok memnunum şahsen.Şuan 4sten 5e geçme ihtiyacı hissetmiyorum mesela.Ama senin durumunda olsaydım,tsabi ki 5 alırdım.Fiyat farkı ortada,bu kadar az fiyat farkı varken 4s alınmaz.

  • jpsartre  (06.01.13 15:37:43)
Arkadaş şu kiyas.la gibi siteleri vermeyin. Siktiriboktan bilgileri, en yüzeysel haliyle ve çoğu zaman da yalan yanlış yazıyorlar. Kafa bulandırmaktan başka bir işlevi yok.

Soruya gelirsek; ne yapacağına bağlı olarak aradaki fark az ya da çok olabilir.
  • ahmetcan44  (06.01.13 16:22:50)