astral seyahat deneyimi olan

bugün yine 20-30 dk deneme yaptım ancak başarılı olamadım. kolumu kaldırdığımı hayal ederek astral vücudumu harekete geçirebileceğim konusunda bi yazı okumuştum. aynısını yaptım 10 dk sonra gerçekten kolum uyuştu hiç his yoktu ve havalandı ve ben heyecanla gözümü açtığımda gerçekten kolum havadaydı gözlerim açıkken sadece düşünerek kolumu hareket ettirebildiğimi fark ettim biraz tuhaftı sanki benim elim değilmiş gibi ama neyse sadede gelirsek başka astral tekniği olan var mı ?

Var da gidip parapsikoloji forumlarına sorsana abicim güzel güzel.

  • Adrammelekh  (06.01.13 14:37:16)
başarılı olamaman normal çünkü astral seyahat diye birşey yok.

bu işin tek açıklaması kişinin bilinçaltında yarattığı halüsinatif bir gerçeklikte gezmesidir.
  • orpheus  (06.01.13 14:37:50 ~ 14:38:21)
Fırsat sitesinden aldım, yemekler iğrençti. Kola diye de tırttan bir şey kakalıyorlar.

  • reyals  (06.01.13 14:38:43)
denedim yapamadım

  • secilmis uye  (06.01.13 15:38:42)
"astral seyahat diye birşey yok" diyen parapsikoloji ve şuur kontrolünden birhaber cahillere bakma sen.

çalışmaya devam et, kolunun uyuşması normal. Çünkü koluna bilincin ile etki yapıyor ve komut veriyorsun.
Hatta bazen şiddetli şekilde seyirmeye de başlar.

Herşeyden önce burada en en en önemli şey nefes. Nefesini düzenli tutmaya çok dikkat et.

Ve bu sırada kendine şunu hatırlat sık sık "Bu seyahati kendim başlattım, benim kontrolümde ve istediğim zaman sonlandırabilirim".

Bunu unutmaman gerekiyor, yoksa gözünü açtığında duyduğun heyecan tribe döner, çok tehlikeli.

Ve bence hemen koldan başlama, önce parmaklar, sonra el vs şeklinde başla.

Nefes düzenleme üzerine çalış.
  • vakumlu  (06.01.13 15:53:55)
(bkz: james randi)

bu konuda bir sürü deney yapıldı. başardığını iddia eden onlarca kişi oldu. başarabilene 1 milyon dolar ödül vardı ancak kimse alamadı.

hayal tüccarlığından başka bişey değil.
  • orpheus  (06.01.13 23:33:41)
ilginç bir yarışmaymış. bence başardığını kanıtlamak, başarmaktan daha zor :)

  • secilmis uye  (12.01.13 14:10:21)