[]

limbo

ya arkadaşlar. hani iki tane engel var yanyana. yukarı çıkıyosun ipe asılınca birisi yukarı çıkıyor engelin. sonra aşağıdaki ipe koşana kadar yukarı çıkan engel geri iniyor. sol köşedeki el arabası ne işe yarıyor çözemedim bir yardım edin.
 
youtube'da "limbo walkthrough" var. orda bulursun.

www.youtube.com
  • ermanen  (05.01.13 23:15:15) 
o arabayı aşağıdan ipe asılabilmek için kullanıyodun sanırım. şöyle yani hatırladığım kadarıyla:
1. arabayı aşağıdaki zincirin hemen altına yerleştiriyorsun.
2. üstteki zincire sonuna kadar asılıyorsun.
3. boşluktan aşağı atlayıp, araba yardımıyla ikinci zincire asılıyosun.
(göz kararı ayarla, bu sırada diğer engel de bi yandan kapanıyor çünkü)
4. zamanlamayı ayarlayıp geçiyorsun.

çok alakasız bi bölüm de anlatmış olabilirim. doğru yeri anlattıysam ama tam anlamadıysan mesaj atabilirsin.
  • cyberpunk  (05.01.13 23:17:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.