[]

size de oluyor mu?

böyle bisküvi çikolata tarzı şeyler yerken bitti zannedip sonunda kaldığını görünce çok mutlu oluyorum, mutluluktan ağlayasım geliyo ama var zannedip bittiğini görünce çok üzülüyorum, kahroluyorum, sevdiğim kız tarafından reddedilmiş gibi oluyorum :((
 
gel kardeşim önce bir sarılalım :(
cevap: aynen oluyor.

  • avkatbey  (05.01.13 22:05:03) 
Kola içerken oluyor, kutunun dibinde kalıyor bazen.
bitti sanıyorum yarım saat sonra çöpe atacakken elime aldığımda anlıyorum kalmış biraz... işte o an kahroluyorum ben de.

Isınmış ve gazı kaçmış kola. içsen içilmez, döksen dökülmez.

biraz ters oldu sanki ama benzer birşey gibi yine.
  • ucan spagetticanavari  (05.01.13 22:12:44) 
mesela tuvaletinin bittiğini sanıp donunu çekip giderken aslında bitmediğini anladığın an varya bu onun ekiz kardeşidir işte:)


  • erol egemen  (05.01.13 22:13:15) 
çalışırken kahve kupasına düşünmeden elim uzanır hatta tam yudumlayacakken mal gibi ağızdan içeri süzülen soğuk hava... hiçbişey bu kadar koymaz.


  • oldboy  (05.01.13 22:51:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.