bir kıza ne desem bi daha arayıp sormaz?

yahu bi kız var başımda. ne dediysem uzaklaştıramadım kendimden. istemiyorum seni dedim tamam dedi. 2 gün geçmeden mesaj atmaya devam etti. sevgilim var. onu çok seviyorum. beni araman/mesaj atman doğru değil diyorum. hala mesaj atıyor ya.

1 hafta önce yine mesaj attı cevap vermedim. şimdi yine mesaj attı.

ben bu kıza ne diyim de bi daha mesaj atmasın bana? lütfen arkadaşlar tesir edecek bir şey söyleyin.

Akıllı telefonun varsa numarasını bloke et, mesajları sana ulaşmasın.

  • cakabo  (03.01.13 22:25:33)
bazılarına istediğin kadar söyle anlatamazsın.mesajlarına hiç cevap verme.

  • rock n roll  (03.01.13 22:25:53)
e bu noktadan sonra siktir git ne artık ne diycen..

  • hope ender  (03.01.13 22:25:55)
sen ne kadar ucuz birisin

de.
  • sivil admin  (03.01.13 22:26:52 ~ 22:27:08)
ilgi göster, bir süre sevgili gibi ol, sonra onunla ilgilendiğin gibi başkalarıyla da ilgilen. ama bunu daha çok sevgilisi olduğunu sanarken yap. kendini muhteşem hissettir birkaç gün, sonra da köpek çek. bi daha yüzüne bakmaz. %100 çalışıyor.

  • in vino veritas  (03.01.13 22:27:28 ~ 22:27:54)
bloke et. kiz arkadasina da, eger anlayisliysa acabilirsin durumu ki sorun cikmasin.

  • kuja  (03.01.13 22:27:33)
1. ya sen bu kadar gurursuz musun kızım aramasana.
2. ne yapışkan çıktın sen ya.
3. nefret ederim böyle laf anlamaz yapışkan insanlardan.
4. of ergen misin nesin.
5. sevgilimle sana acıyoruz.

sonuncuyu derken dikkat et ölmesin.
  • nunishuris  (03.01.13 22:28:35)
alla alla nasıl yazılmamış? "gel sevişelim" de.. bi daha aramaz :D tabii ki bunda gerçekçi ol. ha gelirse :D.. o zaman da "ben korunmam ama haberin olsun" dersin. :D

  • ben smyrna  (03.01.13 22:31:59)
ya kız sevgilim ol dedi. benden tiksinsin diye. benimle yatmayan biriyle sevgili olamam. sıkıntı olur dedim. tamam ben seninle yatarım. yeter ki benimle ol dedi. cevap vermiyorum bakalım. umarım anlar durumu. ergende değil ki...

  • nemo problemo  (03.01.13 22:37:29)
ya sen mesaj atma dedikçe atacaktır. onu da ilgiden sayıyor muhtemelen. hiç cevap atma. o yüzden cakabo ve rock n roll'a +1

  • odetojoy  (03.01.13 22:52:19)
Sana bakınca üstünden tüm İstanbul geçmiş türünden kadınlar geliyor aklıma de.

  • solo  (03.01.13 22:55:39)
yav arkadaş imajınızdan gram eksiltmeden reddetmeye çalışıyorsunuz samimiyetsiz geliyor bu da bana. şu durumda olayı öğrensem tekmeyi yemiştin benden. net olarak siktir git salak karı yazacaksın. çok çirkinsin diyeceksin ne bileyim ağzına sıçarım diyeceksin. nedir yani?

  • yassa leyn  (03.01.13 22:57:16)
siktir git gayet yeterli bir cevap bence.

  • sakura  (03.01.13 23:12:15)
savcılığa ver.

  • alexsandro de souza  (04.01.13 00:15:44)
gay olduğunu söylemek gerçekten de işe yarıyor :)

  • flexin  (04.01.13 10:37:00)