[]

Garanti Euro Hesabı Açtırmak

İnternet şubesinden şimdi açsam euro hesabı,parayı yatırsalar bana yurtiçi başka bir euro hesabından.Bu parayıda yarın çeksem hemen..Herhangibir ücret yada hesap ücreti zart zurt ödemem gerekirmi?
 
euro transferi hemen yarın hesabınıza geçmeyebilir. eğer bu işlemi bankanın hesap işletim ücreti aldığı döneme denk getirmezseniz sıkıntı olmaz.

(genelde haziran ve aralık ta çekerler)
  • halilibo  (03.01.13 22:19:03) 
euro havalesi için aracı banka mı ne öyle bişey kullnıyorlar diye biliyorum ama bankacı deilim hesabınıza hemen geçmeyeilir bir de evet aracı banka kullnıyorlarsa gerçekten (ben uydurmadıysam şu anda) o banka da illa ki bişeyler kesiyordur


  • niye ama  (03.01.13 22:44:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.