en iyi anathema şarkıları

Alternative 4 albümü dışında en sevdikleriniz neler ? yeni eski hiç farketmez. Ayrıca beraber dinlenmesi gerekenler varmıdır ? Mesela Regret den sonra Fragile Dreams çalıyorum ben. Bence ritimleri vs tam uyuyor. bunun gibi.

Şimdiden Teşekkürler.

ben reconnect'ten sonra inner silence'ı çalıyorum.

en sevdiğim albümleri a natural disaster.
  • baldur  (03.01.13 09:31:53)
hey gidi lan.
favori albümüm a natural disaster.
tavsiyelerim:
-everwake
-closer
-release
-don't look to far
-flying
-j'ai fait une promesse

barzo olarak:
-where shadows dance
-memento mori
-sweet tears
-they die

son olarak da anneke van giersbergen & danny cavanagh - in parallel güzel bi akustik albüm, kesin dinle derim.
  • cyberpunk  (03.01.13 09:34:30)
son zamanlarda en çok sunset of age dinliyorum falling deeper albümünde ki versiyonu.

  • sifirin altinda  (03.01.13 09:37:23)
emotional winter
flying (hindsight)
a natural disaster
forgotten hopes

kimse çıkıp angelica dememiş.
  • zihuatanejo  (03.01.13 09:47:00)
Pentecost III ve The Silent Enigma albümleri kompilen on numara beş yıldız.

  • faith no more  (03.01.13 09:50:01)
flying

  • female demon  (03.01.13 10:07:28)