[]

Kupa üzerine baskı

Osmanbeyde bu işi yapan bir yerler var mı? Çabuk hazır olan bir şey mi?

Metro güzergahı üzerinde başka yerler de olur. Sadece osmanbey önceliğimiz.


 
Mekânı bilemem, oralı değilim ancak basılacak görsel elinizde mevcutsa 15 dakikada halloluyor.


  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (03.01.13 03:04:50) 
flash bellekle mi götürmek lazım yoksa sağlam bir çıktı mı almalı?


  • geven kafa  (03.01.13 03:13:37) 
Tabii ki USB bellekle götürün, çıktınız bir işe yaramayacak ki? Onlar için özel sıcak baskı kâğıtları kullanılır, resminizi önce ona basarlar, daha sonra o kâğıdı kupaya basarlar.


  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (03.01.13 03:19:10) 
çabuk hazır olur. kaliteli fotoğrafçılar yapıyo bu işi


  • metehan01  (03.01.13 08:37:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.