reflü

%100 reflü rahatsızlığıyla karşı karşıyayım. hastaneye gitmem gerekiyor. hangi bölümden randevü almalıyım ?

gastroentroloji, malesef aynı rahatsızlıktan ben de yıllardır çekiyorum.

  • aves  (06.01.09 14:33:22)
evet gastrodan randevu alın,sonra tetkikler yapılır,yatarkende boynunuz 90 derecelik açıya yakın biçimde olsun ve de geçmiş olsun.

  • madrigal  (06.01.09 14:48:00)
dik aciya yakin bir sekilde yatmak
cay yok
kahve yok
cikolata yok
cilek yok
sigara alkol yok
sicak yok
soguk yok
eksi yok
acı yok
gece gec yemek yok
herhangi bir zamanda yiyip sonra hemen yatmak yok
o yok
bu yok.

yani, gecmis olsundan da fazlasini hakediyorsunuz.
ha ben bunlara uyuyor muyum? pek degil.
gittiginizde doktorunuzdan memnun kalirsaniz beni de o kisi hakkinda bilgilendirirseniz sonra sevinirim.
  • la traviata  (06.01.09 14:50:54)