[]

bi bakar mısınız?

selamlar arkadaşlar,

elektronik işinden ve şu yeni çıkan akıllı telefonlardan ve bilimum türevlerinden anlamıyorum hatta bunun kanıtı olarak size cep telefonumun nokia nın kamerası dahi olmayan eski modellerinden ve laptopımın 6 yıl önceki teknolojinin ürünü olduğundan bahsedebilirim.

her ikisinden de son derece memnunum, ne telefon ne de laptop ihtiyacım yok. işimi ziyadesiyle görüyorlar. sadece son dönemde okula gidip gelirken şarkı dinleyebileceğim bir alet olsaydı fena olmazdıdan yola çıkarak birşeyler bakınmaya başladım. önce mp3 player baktım, sonra internette olsun, video da izlensin vs. derken gözüm "samsung galaxy player 3.6" ve "4. nesil ipod touch" a takıldı. özellikle bunlara takılmasının sebebi ise bakındığım elektronik markette bunların olması. yoksa 4. nesil farkı yada 3.6 olmasından anladığımdan değil.

danışmak istediğim noktaya gelecek olursak; kilit nokta internete girebilmek -ki facebook,twitter falan kullanmıyorum- , şarkı dinleyip, arada film vs izleyebileceğim, bluetooth özelliği olan, radyosu olan, ses kayıt özelliği olan, pil ömrü iyi, kamera olmasa da olur, kısacası laptopımın gördüğü işi dışarıda makul derecede görebilecek, sayamadığın yalnız olmazsa olmaz diyebileceğimiz diğer özelliklere de sahip olan bir cihaz arıyorum. samsung galaxy player ve ipod touch ın hedef kitlesi benim saydığım özellikleri arayanlar mı yoksa ben yanlış yolda mıyım? 600 tl ye kadar bütçe var, istediğim şey telefon değil ona göre tavsiyede bulunursanız memnun olurum.

hangi marka, hangi model?

 
ipod touch al hem teknolojiye ısın hem de keyfine bak.

hatta ikince el alsan daha iyi.

EKŞİ MARKET - FORUM DH gibi sitelere bakabilirsin.
  • t3hn0  (02.01.13 20:11:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.