[]

imdb check-in

İzlediğiniz filmleri imdb de nasıl işaretliyorsunuz? Check in olayı sanırım bunun için uygun, onun dışında bir de izlenenler diye liste yapabilirim sanırım. Başka yöntem?
 
ben liste yapmıştım, sonradan arayüzü değiştimişler ama listelerim duruyor sanırım.

mesela "yabancı film, türk film, yabancı dizi, türk dizisi, anime, çizgi film" başlıklarında listelerim vardı. kaç adet film izlemiş olduğunuzu falan da görebiliyorsunuz.

www.tv.com da güzel bir alternatif olabilir.
  • sizofren hayaller  (01.01.13 23:28:04) 
ben puan veriyorum izlediklerime. community'nin altında your ratings kısmında görülebiliyor sonra.


  • lemmiwinks  (01.01.13 23:38:18) 
önce puan veriyorum sonra watchlist'ime ekliyorum.


  • efreet sultan  (01.01.13 23:48:06) 
watchlist izlenecekler listesi yapıyorum.
izleyip puanladığım filmleri de liste olarak görebiliyorum.
check in yapmıyorum.
  • 9kuyruklukedi  (02.01.13 00:23:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.