hoşlanamıyorum

sevmeyi geçtim kimseden hoşlanamıyorum. nasıl bir derttir bu? çaresi nedir? yalnız öleceğim bu gidişle.

bir gün gelicek hiç beklemediğin anda hoşlanmayı bırak seveceksin.
o zaman da vazgeçmiyorum diye duyuru açıcaksın.

kolay gelsin.
  • Caaannn  (01.01.13 22:28:10)
aseksüelliğe hoşgeldin.

  • east en boule  (01.01.13 22:32:04)
aynından bende de var. ne ola ki

  • amarie  (01.01.13 22:33:15)
bunlar hep fazla x-art yada xhamster izlemekten oluyor , biraz az izle ...

  • eksi_kisilik  (01.01.13 22:34:19)
bende de öyle. olur da es kaza hoşlanır gibi olduğumu düşünürsem falan da hemen geçiyor. gün gelecek hiç beklemediğin bir anda hoşlanmayı bırak sevecek misin bilmiyorum ama insan kimseye karşı bir şey hissedemeyince çok duygusuz hissediyor.

  • there is a light that never goes out  (01.01.13 22:35:01)
insanlarin hep kotu yanlarini gorursen oyle oluyor

  • sakura  (01.01.13 22:35:02)
birazdan cecilia gelecek ve "hiç beklemediğin anda" durumu nasıl oluyor diye merak ediyorum diyecek :)

Şu soruları kendine sorduğun zaman ne cevaplar alıyorsun?

Karşı cinsten ve bir ilişkiden beklentilerin ne?
Kriterlerin nelerdir?
Bulunmaz hint kumaşı mısın?
Başak burcu musun?
  • raif_efendi  (01.01.13 22:35:45)
@east en boule aseksüel değilim yav
@eksi_kisilik kararında izliyorum :)
@sakura haklısın sanırım...biraz öyle bi durum var bende
@raif_efendi yay burcuyum ahah bulunmaz hint kumaşı da değilim ama öyle birini arıyorum sanırım
  • passion rules the game  (01.01.13 22:39:57)
valla burada gönül duyurularını gördükçe özeniyorum yahu..ne kadar umutsuz olursa olsun

  • passion rules the game  (01.01.13 22:43:18)
Caaannn +1
tam olarak öyle oldu, hiç eğlenceli değil. geç olsun da, karşılıklı olsun.

  • bxgx  (01.01.13 22:44:30)
ama o isinde bir kirilma noktasi var biliyor musun, ben de ayni senin gibiydim, artik eskiden kactigim insanlarin yanina gidip muhabbet aciyorum hatta taksiye bindigimde taksiciyle kanka oluyorum falan

  • sakura  (01.01.13 22:48:44)
hahahah geldim geldim :D

kahkaha attım raif beyciğim. hakkat nedir bu hiç beklemediğin an olayı?

az sonra da fader gelip silecek.

saygılar fader, öptüm.

dur ya cevap vereyim de silinmesin :)

uzuuuuun zamandır yalnızsın, bi ucundan tutmalısın. yum gözünü ve aşık olacağım ben diye aç gözlerini şöööyle iiicene alıcı gözüynen bak etrafına.
  • cecilia  (01.01.13 22:51:03 ~ 22:54:38)
@sakura ben de aslında herkesle muhabbet ederim çevrede böyle herkes baya dostu var sanar da işte gelip geçici sohbetler pek mutluluk vermiyor artık...ben de kırılma noktası arıyorum sanırım :) biri çıksın ki o muhabbeti görünce diyeyim ki "işte bu"

  • passion rules the game  (01.01.13 22:53:06)
@cecilia denerim ama göz açıp kapayıncaya kadar olsa herkes evlenir giderdi yahu :)

  • passion rules the game  (01.01.13 22:57:14)
bir eksiklik değil. hayatınızı ve duygularınızı akışına bırakınız, fazla kurcalamayınız. hayatta her şey kendiliğinden olur.

  • sharksmile  (01.01.13 22:57:37)
çok mükemmelliyetçi olabilirsin.

  • rock n roll  (01.01.13 22:57:38)
genelde en beklemedigin anda cikiyor iste o kisi karsina :) umudu oldurmeden beklentiyi yok etmek ve o biri cikinca turlu turlu malliklar yapip kaybetmemek gerekiyor :)

  • sakura  (01.01.13 22:58:21)
sevgili terk edince olur genelde bu. ya da unutulmayan sevgili diyelim...

birinden hoşlanmak için illa vurulmak gerekmiyor. beklemediğiniz birinin gösterdiği ilgiye aşık olabiliyorsunuz. ki zaten karşılıklı aşk böyle oluyor heralde...

sonra bir gün bırakıp gidiyor tabi o da...
  • supergirl  (01.01.13 23:46:28 ~ 23:51:11)
Passion rules the game, passion kalmamış game in tadı kaçmış anladığım kadarıyla,kafaya takma, beklentiye girme, an gelir oluverir.

  • zuppa  (03.01.13 14:51:11)
1. filmlerdeki gibi şeyler beklersen daha çok beklersin.
2. kitaplardaki gibi şeyler beklersen daha çok beklersin.
3. çevrenin abartmalarına bakıp kendine şartlar koşuyosan daha çok beklersin.
4. ona buna kulp takıp insanları hor görüyosan daha çok beklersin.
5. ayh aşık olamıyorom tribini iyi bir şey sanıyorsan daha çok kaybedersin.
6. bunların hiçbiriyse cinsel tercihlerini gözden geçir.
  • nunishuris  (03.01.13 14:55:36)