uyuyamiyorum

yarin aslinda daha dogrusu gece 4-5 gibi taksimde konsolosluuk onunde olmam gerek. biraz uyuyayim dedim heyecandan uyku tutmadi. gece gece metrobus gider degil mi ?

bi de ben hukuk ve medya ciftanadal yapiyordum universitede. agir geldi hukuk onu ya birakicam ya da yandal a ceviricem. icim tam rahat degil neden sikinti yapiyorum bunu sizce ?

su an bilgisayar basindayken ne atistiriyorsunuz ?

en son ne zaman ex sevgilisniz hakkinda dusundunuz ? ne yaparken akliniza geldi

finalleriniz yok mu ? en erken final ne zaman ?

en son hangi filmi sinemada izlediniz kimle ?

son soru hakkaten sevgili kisisiyle eve kapanip film izleyebilir misiniz yoksa yiyismeye doner mi er ya da gec.

oha hangi üniversite o? medya + hukuk nasıl yapıyosun ya? bitirebilirsen bildiğin avukat olabiliyorsun yani öyle mi oluyor?

  • sorular sorular aklımdaki sorular  (01.01.13 21:55:52)
1.gider
2.bence kas kendini ve ikisini devam ettir
3.dün baya alkol aldım,nane limon içiyorum :D
4.hatırlamadığım kadar çok uzun zaman oldu sen sorana kadar
5.pass
6.sevgilimle hobbiti izledik
7.şahsen haftada bir gün evde film izlemeye ayırıyoruz ve yiyişme,sevişme olmadan normal insanlar gibi izliyoruz hacı
  • GibsonRules  (01.01.13 21:57:30 ~ 21:57:49)
bilgi universitesi. burslu kazandiysan bedava yapiyon diger anadali. tabi beni hoppadana diye almadilar. gpa yuksek olacak, 4 hukuk dersini vericen ve onlarin notlari da belli bir ortalamada olacak. sonra basvurucan sonra seni uygun gorurlerse aliyorlar. diger bolumlerden anadal yapmak daha kolay bir onkosul yok.

  • charlotte blanc  (01.01.13 21:59:39)
1_ gidiyor ama saat başı falan.
2_ çok da şart değil medya. bana öyle geldi. kasıyosa siktir et. edit: pardon medya yan dal sandım ben. devam et :)
3_ meyve yedim az önce.
4_ yılbaşında mesaj atan bi ex olur mu acaba dedim. siklemedi kimse.
5_ pazartesi başlıyor, yarrağı yedim.
6_ oha resmen hatırlamıyorum.
7_ yiyişmeye ve sevişmeye döner. yani bende öyle oluyo (23). 30 yaşında falan olsam dönmez belki.
  • roket adam  (01.01.13 22:00:10 ~ 22:00:38)
1. gider
2. bilmem
3. patlamis misir
4. sabah uyaninca dusundum. cunku dun gece ruyamda gordum. ayrilali neredeyse 1 ay olacak ama hala haftada 3-4 gun ruyamda goruyorum.
5. vize final yok benim unide en yakin sinav 5 hafta sonra.
6. kardesimle hobbite gittik.
7. izlerken arada yiyisiriz film cok sarmissa sevismeye donmez ama her an donebilir de.
  • sakura  (01.01.13 22:17:22)