[]

Ygs

Şu kadar zaman kala ygs ye çalışmaya başlasan ne köy ne kasaba mı olur yoksa bir şey olur mu? Dershaneye gitmek gerekir mi evde adam gibi çalışsan da?
 
eğer sistemli bir şekilde çalışırsan toparlayabilirsin
kendine bir program hazırla ve ona uy

  • telecastır  (01.01.13 14:15:49) 
dersaneye gitmek iyi olabilir. gitmeseniz de haftada bir yapılan zaman denemelerine katılın. her sınavın sonuç belgesinde eksiklerinizi daha net görebilirsiniz. ya da ne kadar yol aldığınızı...

düzenli çalışmayla herşey olur. şimdi aklıma geldi. bir arkadaşım iki sene önce bogazicini bıraktı ocakta kuzeniyle aynı evde çalışmaya başladılar. kuzeni bilmem kaç kere girip 100binlerden ileri gidememiş bi cocuktu. bunlar kafa kafaya verip dersanesiz filan şahane sıralamaya girdiler. çocuk ilk 2000deydi kuzeni ilk 7binde filan... olur yani. hayal kurmayın yapıcaklarınıza inanın.
  • klark  (01.01.13 14:40:56) 
bol bol deneme ve eski sınav sorularını çöz, orada yanlış yaptıklarına çalış, çok detay çalışma


  • anection  (01.01.13 16:11:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.