[]

En azından 480p'lik Türk filmleri

Birkaç aydır ingilizce altyazılı Türk filmleri izliyorum ama indirdiklerimin çoğunun kalitesi berbat. tat alamıyorum. kaliteli formatta Türk filmlerini indirebileceğim bir yer arıyorum. Eğer şu Türk torrent sitelerinde varsa böyle filmler bi zahmet davetiye atın be? olmadı normal bir site.
 
mubi.com'da yerli filmler oluyor bazen fakat altyazıları oluyor mu bilmiyorumç


  • utkucbkc  (28.12.12 22:36:07) 
türk torrent siteleri bu işe yarıyor zaten. gayet güzel bir kalitede dvdrip olsun komple dokunulmamış dvd olsun vs. bulunuyor türk filmleri.


  • gotham  (28.12.12 22:57:52) 
ingilizce altyazi denilen olayin olmasi icin dvd gerekiyor. o yuzden bunlarin en azindan dvdripleri nette vardir. dvdrip dedigimiz sey zaten 480p.


  • entrapmen  (28.12.12 23:14:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.