[]

Wordpress Admin Panel

Selam Wordpresseverler,

Benim bir sitem mevcut. Geçen gün sitenin temasını değiştirdim. Ardından sitede esrarengiz olaylar dönmeye başladı. Aslında temadan kaynaklanan bir sorun olmadığını düşünüyorum çünkü tema wordpressin kendi temaları arasında.

Soruna gelince yazı yazarken "ortam ekle" butonuna tıklayamıyorum. Yani resim ekleyemiyorum. Hadi kodlarla ekleyeyim deyince de html butonuna da tıklayamıyorum. Uzun kafın kısası "yeni yazı ekle" bölümündeki butonlar arızalı. Bu sorunu nasıl çözebilirim, var mı bir önerisi olan?

 
merhabalar,

sorununuz hosting kaynaklıdır.eğer hızlı iletişim kurabiliyorsanız hosting firmasına bunu söyleyin onlar hemen ayarlayacaklardır. onun dışında resim atmak için, cpanel'den giriş yaparak da resimleri atabilirsiniz...
  • barloa  (28.12.12 21:26:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.