arka bahçedeki okul sorunu

yahu evimin arkasında bahçeler bitişik olacak şekilde düşünün bir okul var, bu okulda şu an lanet bir müzik grubu deli gibi yüksek sesle şarkılar söylemeye başladı, yılbaşı kutlaması mıdır nedir, ama hasta biri için ne kadar sinir bozucu anlatamam, sesin kısılması için ne yapmam gerekir, yerimden kalkacak dermanım yok camdan çıkıp çocuklara yumurta atmak dışında ne önerirsiniz ?

çok uzun sürmez ya az sonra dağılırlar. bi sefer hemen pencerenin dibindeki anaokulunda yaz başı okul sonu partisi yapmaya girişmişler. basbas 'i^m horny, horny horny horny soooo horny' şeklinde giden parçayla deliler gibi danseden 3lükler 5likler söz konusuydu, epey eğlenceli bir ortamdı.

  • kediebesi  (28.12.12 15:19:52 ~ 15:23:53)
sabırlı ol. kırk yılda bir olur böyle şeyler. o da en fazla bir iki saatte biter.

  • interview with the vampire  (28.12.12 15:22:15)
daha önceki deneyimlerime dayanarak 2 buçuk 3 saate kadar eğlenme kapasiteleri var diyebilrim, repertuar da dumandan başlayıp, rihannadan devam edip, abe kaynana naptın bize de sonlanıyor, solistin sesinden yine aynı bebelerin çaldığını düşünüyorum.

  • gudumlu anne terligi  (28.12.12 15:22:50)
okul müdürünü ara diycem ama o da duymaz sesten. belki en azından accık kısabilirlerdi.

  • kediebesi  (28.12.12 15:24:33)
saat de erken polis bi şey yapmaz di mi, beyaz gürültü de işe yaramıyor ki, evin içinde çalınıyor gibi yüksek olmasa ses demicem bi şey.

  • gudumlu anne terligi  (28.12.12 15:27:59)
o çalan grup haftalardır nasıl heyecanlıdır, öğrenciler de süslenmiş püslenmiştir, eğlensinler yahu :)

2 saat maksimum :)
  • adriana go go go diyen adam  (28.12.12 16:08:47 ~ 16:09:03)