[]

mazeret sınavı acil

yarın saat 10 da mazeret sınavım var..Bir haftadırda eşşek gibi çalışyıroum..Ama 10 dakka önce öğrendim ki benim şerefsiz arkadaşım bana yanlış not vermiş..hoca her sene çıkmış soruların aynısını soruyomuş..ben onlara hiç bakmadım tabi..Şimdi bakıyorum ama şu saatten sonra almıyo kafam..

Şimdi ne yapayım ben bana mı akıl verin?Acaba yarın hocaya gidip böyle böyle çalışamadım deyim erteletme şansım olur mu?Yada yardırmalımıyım?

200 tane test sorusu ezberlemem gereken bölümde...

Bana bi akıl verin ahali..

 
2 saat yat uyu sonra kalk bak, mecbur çalışcan aga böyle bi kolaylık varken (soruların aynı çıkması)


  • jedilance  (28.12.12 02:27:39) 
çalışamadım falana kasma şimdi yat sabah erken kalkarsın :)


  • wert  (28.12.12 02:34:53) 
bi dus alin, rahatlasin vucut biraz sonra alir kafa o sorulari.

mümkünse kahve, cay gibi seyler de yapin yanina.
  • serabetan  (28.12.12 02:45:46) 
duş alıp yatayım filan deme, uyandığında vaktinin daraldığını düşünüp daha da paniklersin. Çalışamaya başla hemen ve uzun süreler kalkma başından, böyle bi konuda mazeretin mazereti olmaz hiç boşuna hocayla konuşma.


  • turkishblue  (28.12.12 08:39:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.