şiir ve tiyatro

selam.

şu kısa ömrümde sevemediğim iki olay var abi sanatsal-sepetsel anlamda. biri, tiyatro. özür dleyerek söylüyorum, nefret ediyorum. bi de şiir.. bu çünkü hiç samimi gelmiyo bana. çoğu, sevişmeden 5 dk önce yazılmış ve olaydan sonra s.ktiredilecekmiş gibi..

hani yani bana öyle bir tiyatro oyunu söyleyin ki, ocak ayı içinde istanbulda gidebileyim buna, ve oyundan çıkar çıkmaz o diferansiyel denklemi görüp 'vay bana vaylar bana' diyebileyim. büyük bir tiyatro aşığı olayım. oyundan çıkarken boynumda fular oluşsun böyle.

düdüt: bendeki bi sorundan kaynaklanıyor olabilir bu zevksizlik, o yüzden duyurunun kategorisini teknik yaptım.

sevgiler,
sizi seven,
hope edner.

tek bir öneride bulunacağım. daha öncede yazmışımdır. tavsiye edeceğim şu oyuna mutlaka git.

seyyar sahne. tehlikeli oyunlar - oğuz atay
seyyarsahne.com
  • raif_efendi  (27.12.12 22:34:04)
  • resimcini  (27.12.12 23:26:10)
bence anormal bir durum değil. tiyatrodaki tiyatral tavır-ki bazılarında olmaz- çoğu kişinin hoşlanmadığı bir şeydir.

  • mlky lvn  (28.12.12 00:02:13)
tiyatro konusunda sonuna kadar katılıyorum. bana yapay ve abartılı geliyor.

yazmamışsın ama, şiir konusunda da öneri istersen eğer, cemal süreya derim başka bir şey demem.
  • kül  (28.12.12 00:15:00)