cardfinans go limit arttırımı

5 senelik cardfinans go kullanıcısıyım. bin tl limitim var. 2 senedir aktif olarak çalıştığım halde bunlar beni hala öğrenci sanıyorlar. öğrenciyken pek düzenli ödeme yapmıyordum ama son zamanlarda düzenli ödemelerim var. kartı aktif kullanıyorum. şimdi yarın almak istediğim birşey var ve limitim yetmiyor. 1200 tl kadar eksik kalıyor. arasam hemen 1200 tl lik bir arttırım yaparlar mı bunlar? verebileceğiniz taktik var mı?

tenks

Hemen olmaz o işler kademe kademe.Bir anda 1200 tl arttırım yapmazlar.500 tl anca.

  • lola35  (27.12.12 20:14:28)
finansbank işsiz bile olsan o limiti arttırır. aramana bile gerek yok internet şubesine gir direkt soruyorlar girdiğinde, atm'ye tak kartı şak limiti arttıralımmı mesajı. internet şubesinde gelirini ve istediğin limit miktarını talep ediyorsun. gelirini yüksek girersen kanımca istediğin limiti vermeleri lazım.(gelirinin 2 katını alabiliyorsun) tabi mevcut limitinin belli kademelerine kadar sanırsam.

  • maden suyu  (27.12.12 20:16:30 ~ 20:18:04)
limit arttırım taleplerine call center dan müdahale edemediklerini söylediler :@ talebimi merkez 5 gün içinde değerlendirecekmiş. fök.

güncelleme: telefonla limit talebimden 4 5 saat sonra mesaj geldi limitimin arttığına dair. geliri tavsiye edildiği gibi sallamıştım :D
  • flexin  (28.12.12 14:36:02 ~ 31.12.12 08:29:54)