üniversiteli cancişler bi baksın

şimdi ben bi üniversite okumak istiyorum ama kafamda soru işaretleri var. devam zorunluluğu nedir derslere. bizim arkadaş okan üniversitesinde okuyo. sadece sınavlara git geçersen bakmazlar devamsızlığa demişti. sizinkiler nasıl? özellikle arelle bilim üniversitesini merak ediyorum, aslında hepsini merak ediyorum.

mimar sinan güzel sanatlarda sıkıntı yapmıyor çoğu hoca ama bazıları devam zorunluluğu istiyor.hocadan hocaya değişir bu çoğu yerde.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (27.12.12 18:50:25)
%60 olan sizin hangi üniversite oluyo?

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (27.12.12 19:09:37)
hiç derslere gitmesem sadece vizelere gitsem. kamuda çalışıyorum anasını satiyim ya, 5 den sonrada ders olmaz herhalde. aksilik ki okuycağım bölümün 2.öğretimi de yok.

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (27.12.12 19:12:56)
bizde %70. gelmezsen kalıyorsun. baya net. ben yoklamayı sallamıyorum diyen hocaya bir kez denk geldim. o da bu uygulamanın ilk yıllarındaydı.

  • raikkonen  (27.12.12 19:35:38)
üniversiteleri geçtim her bölüm için değişir ki bu. genel olarak bir şey diyecek olursam, hukukta devam zorunluluğu yoktur. onun dışında üniversite-bölüm-hoca üçgeninden belirlenen ve değişken bir faktörden bahsediyoruz.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (27.12.12 19:41:32 ~ 19:41:51)
okumak istediğim bölüm hukuk değil beslenme ve diyetetik. bu bölümü merak ediyorum

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (27.12.12 20:12:32)