sevgilinizle görüşme sıklığı

Aynı şehirlerdeyseniz ne kadar zamanda bir görüşüyorsunuz? Seven insan görmek ister, her gün bile olabilir bence ama erkekler pek buna yanaşmıyor gibi. ne dersiniz?

Hafta içi iki gün. Hafta sonları değişiyor, ayda 2-3 kere de haftasonları görüşüyoruz. Gözden ırak gönülden ırak neticede.

  • joelskellington  (27.12.12 15:56:42)
Erkek değilim ama her gün görüşmek sıkıyor bence de biraz.

  • april12th  (27.12.12 15:57:17)
bi ara aynı evde kalıyorken her gün görüşüyorduk :D
daha sonra ailem gelince yanına taşınmak durumunda kaldım, o zaman da haftasonları ve hafta içi de 1-2 gün.
şimdi haftaiçi kursa gidiyorum sadece hafta sonları kaldı. ama bazen hafta sonları da görüşemediğimiz oluyor. nadiren ama.
  • barix  (27.12.12 15:59:18)
İdeal olanı haftada 2, en fazla 3 olmalı. İstisnalar hariç.

  • otonom  (27.12.12 16:01:26)
Her gün. Belki 1-2 gün kaçıyor arada, mesai uzaması, yorgunluk vs gibi sebeplerden.

  • Savina Y.  (27.12.12 16:03:06)
sevgilisine gore degisiyor. hem kulturu, hem zevki ile bana uyan biriyse vaktim olan her gun gorusurum, hatta firsatim varsa birlikte eve cikarim. degilse haftada bir falan. tabi onlar hep cabuk biten seyler oluyor.

  • sendelemeden  (27.12.12 16:05:29)
Her gun.

  • mikail bey  (27.12.12 16:05:41)
joelskellington +1

  • demirlisomya  (27.12.12 16:08:09)
benim her gün gelmek istiyo var bi tane adı da ellooweeth.

olur mu arkadaşlar böyle iş bi yol gösterin geçen çarşamba geldi, pazar öğlen gönderdim. pazartesi akşamı geldi gitti, salı geldi çarşamba sabahı gitti, şimdi de beni kandırmaya çalışıyor yarın akşam geleyim cumartesi senle işe giderken çıkarım diye, hep yalancılık hep yalancılık.
  • saiko  (27.12.12 16:11:14)
ilişkinin başlarında daha sık görüşülür ama normal seyre dönünce 2-3 ideal.

  • nıç  (27.12.12 16:29:16)
cumadan pazara birlikte kalıyoruz yetiyor ile yetmiyor arası bir şey.

  • zenc  (27.12.12 16:40:06)
sıklık kişiye göre değişir, kimi az görüşülen, kendi başına birşeyler de yapabileceği bir ilişki ister.
kimi de her gün yanında olsun ister.
karşıdaki erkeğe soracaksın bunu, ya da bırakacaksın o ayarlayacak. çünkü ilerde problem yaratır bu tür sorunlar, üzülürsünüz.
  • dark wing duck  (27.12.12 17:25:47)
öyle hergün olur gibi geliyo da aslında olmuyor ya ayrı vakitlere de ihtiyaç var herkesin bi hayatı var neticede. erkek değilim.

  • nunishuris  (27.12.12 17:46:24)
2 iyidir. insanız yoruluyoruz birader, sevgimizi bispat etmek için illa ebemiz mi sikilsin, trafikte zaten can burnumuza geliyor. istanbul için konuşuyorum.

  • anarsi yureklerde  (27.12.12 20:26:42)
haftada 2-3 den fazlası zarar, spora da gitcez, erkek arkadaslarımızla da takılacaz, alilemizle de vakit gecirecez, bunaltmayın bızım de bıraz ozel hayatımız olsun.

  • cahit tomruk  (27.12.12 20:51:19)
her gün görüşüyoruz. yeri geldiğinde ben yeri geldiğinde o bazı şeylerden fedakarlık yapıyor görüşebilmek için. 4 aydır görüşmediğimiz 2-3 gündür

  • nofearman  (28.12.12 12:45:29)
her gün ne ya çok sıkıcı olur bi süre sonra. biz hafta içi 1 ve hafta sonu 1 defa kesin görüşüyoruz. bu minumum sayı, maximum da 4 falandır. kadınım.

  • gakgul  (28.12.12 14:06:07)