powerball markası önerir misiniz? (boyun düzleşmesi için)

boynumda düzleşme var.
bayağı ileri. ara ara çok katılaşıyor. ağrı oluyor. bol bol hareket etmem lazım.

kolumda ve omzumda da his azalması ve ağrı var. powerball'un iyi geleceğini. kan dolaşımını arttıracağını düşünüyorum.

ancak nasıl bir şey almalıyım hiç fikrim yok. kalitesi, fiyatı, bana uygunluğu, çeşidi, işe yararlığı. yardım rica ediyorum.

işe yarar mı bilmiyorum hocam ama bende var. kullanılmıyor öylece kenarda duruyor. ilgilenirsen mesaj atarsın.

  • nickim onbes harf  (27.12.12 12:10:37)
aynen bende de var powerball yatıyor kendisi. NSD marka kaliteli olan. hizlial.com'dan almıştım.

benimki satılık değil
  • wampex  (27.12.12 13:05:57 ~ 13:06:29)
boyun düzleşmesine powerball'un iyi gelebileceği fikrine sen kendin mi kapıldın yoksa herhangi bir doktordan onay aldın mı?

bana direkt felce koşarsın gibi geldi. doktora gitmediysen, git. seni fizik tedaviye yönlendirecektir, orda da eline powerball vermezler diye tahmin ediyorum.

ayrıca olay kan dolaşımının azalması değil, damarlarının gerilmesi nedeniyle kanı iletememesi. yani istediğin kadar kan dolaşımını arttır, kan ordan geçemedikçe hiçbir anlamı yok.

düzgün bir doktora gitmelisin bence bir an önce, aman diyim sakat falan kalma.
  • loveinaflipbook  (27.12.12 13:24:53)
fizik tedavi falan gördüm. ama geçmedi. beş dakka pc başına otursam yine ağrılarım başlıyor.

vücudu hızlı sallamak iyi geliyor ama, bir defasında lunaparkta trene binmiştim. öyle bi salladı ki, ağrılar bi anda yok oldu.

ama yine de doktora danışayım. sömestirde giderim.

cevap ve uyarılar için teşekkürler....
  • gijilti  (27.12.12 17:20:34)