ayfon ya da samsung

zaman zaman resim gönderme gelen resmi bilgisayara aktarma gibi beklentilerimi iphone mu karşılar samsun galaxy mi ? ya da şöyle sorayım. işi grafik tasarım çizimle ilgili olanlar hangi telefondan daha çok verim alır ?

S3 ile çektiğim fotoğrafı bilgisayarda görmem 10 saniyemi alıyor.
(Net bağlantısı da önemli hehe)

  • quaker  (26.12.12 14:59:40 ~ 15:07:46)
note 2.
tasarım diyorsun, çizik çüzük diyorsun. bak sonra dedi dersin.

  • mahsunkul  (26.12.12 15:11:38)
peki note 2' ye photoshop yüklenebilir mi yüklenirse işte o zaman ok derim.

  • saykotek  (26.12.12 15:27:21)
photoshop mu? ya sen dediğinin tartıdaki karşılığını biliyor musun? note2'nin dedeleri hep fotoşopluydu.

  • brotha b  (26.12.12 15:29:56)
note 2 akar bırodığ. hiç çekinme. şu anda sol elimin dibinde yatıyor canavar, mesai bitsin diye dakiakları saydırıyor bana.

  • mahsunkul  (26.12.12 15:32:06)
en azından bu cihazlar için uyarlanmış bir photoshop sürümü var diye duymuştum. olmazsa olmaz deyin. her iki cihaz hakkında da bu konuda bilgim yok.

  • saykotek  (26.12.12 15:34:02)
ya fotoşok'un bin tane application'ı var. bir tanesini bulursun. birinde olan şey diğerinde de oluyor.
sana büyük ekran lazım.

  • mahsunkul  (26.12.12 15:35:23)
e tabi asıl derdim çizmek ve renklendirmek aslında. sonra da belki bilgisayara aktarıp rötuşlamak falan. peki basılabilir ölçülerde olur mu bu samsung note da çiziktirlen işler. atıyorum A4 ölçüsünde basılabilir olsun. cmyk modunda olsun. bu olabiliyorsa daha ne isterim.

  • saykotek  (26.12.12 15:38:31)
basılır basılır.
aç oku azıcık yahu sen de allala nası ekşicisin sen :))

(bkz: samsung galaxy note 2)

ayrıca internetten çizim videolarına da bakabilirsin. adamlar şaheserler çıkarıyorlar sketchbook ile falan.
kalemi de var hem. tam senlik. diğerlerinde kalem yok.
bi internet sayfasında dolaşırken oradan bir resmi kesebiliyorsun o kalemle. gerçekten çok iyi yahu.
  • mahsunkul  (26.12.12 15:42:37)
note 2 imkanın varsa kaçırma. bir hafta önce aldım evde hanımı unuttum note 2 ye sarılarak uyuyorum.

  • ground  (26.12.12 16:34:37)