paranormal ev

siyaset.milliyet.com.tr

gene yanmış. dindar değilim. kolay kolay hiç birşeye inanmam; ama hile hurda yok gibi. cin değilse bile metafizik olaylar olduğu ortada. sizce?

buyrun mantıklı bir açıklama:
www.eksisozluk.com

inanmayın böyle şeylere ya. hele şahit akp'li bir vekilse hiç inanmayın bence.
  • flexin  (26.12.12 14:31:50 ~ 14:32:27)
abi madem bu kadar kıl bi durum çok mu zor eve 2 kamera koyup da takibini yapması. herkes hayret içinde ama kimse böyle bir şey yapmıyor. çocuk büyük ihtimalle piroman. mal mal işlerle uğraşıyorlar.

  • oldtimer  (26.12.12 14:34:14)
ailenin tipe bak alayı at hırsızı gibi, bunlardan herşey beklenir, kız rahatsız sanırım.

  • docrivers  (26.12.12 14:43:33)
ne pirim yapıyor bu konu arkadaş! param olsun ilk fırsatta cinli, yatırlı film çekicem valla.

  • merhum  (26.12.12 15:27:57)
vekil pyromancer olabilir gibime geldi bilemedim

ne hoca ne vali ne mütfü çözebilmiş, vasıflara gel.
  • naw man fuck that  (26.12.12 15:30:05 ~ 15:30:49)
benim için bu haber ülke olarak iyice mala bağladığımızın kanıtıdır. arada böyle haberlerin çıkması, kamuoyu oluşturulması iyi oluyor. ne kadar fazla sayıda gerizekalıyla aynı toprağı paylaştığımı hatırlayıp bu ülkeden kaçmak uğruna verdiğim mücadeleyi körüklüyorlar.

  • sir gawain  (26.12.12 15:41:44)