yazıcı alıcam. ama ne alsam?

yepyeni yazıcım çöpe gitti. bitmeyen kartuşlu canon pixma yazıcı almıştım. fakat yaz boyunca kullanmadığımız için mürekkep boruları, uçları v.s. tıkanmış, yenisi daha ucuza gelir dediler hoop çöpe:(

şimdi yazıcı ihtiyacım var. cihazı fotoğraf basmak için (bir senede max. 100) kullanıyorum, çocuğun fotoğraf da içeren renkli okul procelerini yazıyorum, eşim de arada kullanırdı kendisini. ama bir yandan bitmeyen kartuştan dilim yandığından uzak durayım istiyorum.

renkli, ucuz kartuşlu, iyi fotoğraf basan, orası burası tıkanıp kurumayan, ne alsam? bütçem 200 lira

canon pixma ile ilgili iyi bir geri bildirim aldım ben bu duyurudan.
ben epson sx 425 kullanıyorum. fotoğraf kağıdına baskı almıyorum. çocuğun ödevleri falan. bir set kartuş bir öğretim yılı gidiyor. yazın kullanmıyorum.
memnunu yani. ama epsaon'unu yeni modelleri çıkmış sx 425 biraz demode kalmış galiba.
  • trocero  (26.12.12 10:08:25)
Geçen gördüm Epson un kendinden bitmeyen kartuşlu modelleri çıkmış, onlara bakabilirsin. Kendi ürettikleri tıkanmaz diye tahmin ediyorum.

  • iustitia omnibus  (26.12.12 10:23:51)
canon 89 tl mi neydi satürnde geçen haftalarda.

edit: renkli ve tarayıcılı.
edit2: www.gold.com.tr
  • memnun1  (26.12.12 11:32:18 ~ 16:26:23)