PDF yi kitap halin le getirmek ?

Merhabalar. Elimde hp nin yeni sayilmayacak kartuslu bi modeli var. Daha once bundan a4 lere basarak mini bi kitap yaptim. L

Simdi is biraz daha ciddi ve bir kac sorum var ;

Birincisi a4 kagidindan daha kaliteli bir kagida bu tarz yazicilarla baski yapabiliyor muyuz

İkincisi evde kendi basima bu sayfalari ciltleyebilir miyim ? Daha once spiral yaptim cok saglam olmadi. Sagolun simdiden

Bir ozalitçi/copy center a git hem daha düzgün hem de evde basacağından ucuza gelir.

  • slayerrr  (25.12.12 23:24:27)
aynen git fotokopiciye 2 liraya spirallersin yada ciltletirsin hiç kasmana gerek kalmaz. Ayrıca hem uğraşsız hem de daha ucuz olur.

  • accorbite  (26.12.12 00:28:26)
Basmak istedigim sey biraz sakincali. Cekiniyorum o yuzden

  • cemlemikonusuyorsun  (27.12.12 16:20:39)
Eğer daha ilk sayfasından bakmasan bile dikkat çekecek fotoğrafları olan bir şey değilse tercihen üniversite civarı kalabalık bir copy centera git adamlara bak desen bile bakmazlar. Zaten normalde de onlar için o iş olduğundan içeriğini en boş zamanda bile fark etmeden basarlar.

  • slayerrr  (28.12.12 00:12:38)