Telefon Değiştirecek Adama Tavsiyeler:

Şimdi bir adam var ki o ben oluyorum, 1 yıldan fazla süredir iphone 4 kullanıyor. Geçmişte htc ve samsungdan bir sürü şey kullanıktan sonra huzuru iphone'da buldu, hiç bakınmadı onu aldıktan sonra. Ama artık değiştirmek istiyor.

a. Adama android veya iphone 5 / 4s olmayan ne önerirsiniz? Bütçe 1500 diyelim.

b. Lumia 920 basitliğiyle ayfona alışmış bu adamı keser mi?

bugün lumia kullanma şansı yakaladım. gerçekten çok başarılı bir telefon olmuş, tavsiye ederim. çok da hızlı ve şık.

  • klassno  (25.12.12 21:51:43)
lumia 920 yi bi o kadar beğenen varsa bi o kadarda beğenmeyen,sorun yaşayan var.kuzenim kardeşine aldı.ayfon 4s i vardı.beğenmedi lumia yı,çok karışık,kullanışsız dedi.windowsun kobay telefonu yani,gelişme aşamasında,çok eskiği var,millet güncelleme bekliyo yani.daha ilk haftalardan 2.el piyasasına düşmüş durumda.telefon önermicem ama lumiadan uzak dur.windowslu telefon almak için 1-2 sene daha bekleme taraftarıyım.

edit:zenginsen,en kötü aylık gelirin en az 2000'den falan başlıyosa al tabi.ama zar zor para biriktirip 1500 TL telefona bayılcaksan alma yani demek istedim.
  • selma  (25.12.12 21:52:41 ~ 21:53:56)
bir kez iphone kullanmışsan ve memnun kalmışsan diğerleri tatmin etmez. 4s ya da üzerine para ekleyerek 5 al derim.

  • halitkin  (25.12.12 21:58:44 ~ 21:58:55)
iphone'dan sonra alabileceğin tek telefon samsung galaxy.
nokia en başta nokia olduğu için kaybediyor.

  • kayranin kedisi  (25.12.12 21:59:04)