Şu başvuru mailinde bir yardım etseniz :(

Merhabalar hocam,

Ben Bilkent MBG'de 1. sınıf öğrencisim. Bölümde ilk yarıyılımı bitirdikten sonra gerek akademik olarak gerekse pratik olarak kendimi daha fazla geliştirmek için biryerde çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Biyoteknoloji ve nanobiyoteknoloji ise epeydir aklımda bulunan ve çalışmak istediğim disiplinler. Sizin de çalışmalarınızın bu konularda olması oldukça dikkatimi çekti. Eğer laboratuvarınızda çalışacak bir öğrenciye ihtiyacınız varsa sizinle birlikte çalışmak beni çok mutlu edecektir.

Cevabınızı heyecanla bekliyorum, iyi günler.

İsim soyisim

---

Ya okulda bir lab'a çalışmak için mail atacağım da bu hayatımdaki bu konuda ilk mailim olacak. Yaza yaza bunu yazabildim, bi el atsanız da güzel bir şeyler yazsak da ben buraya giriversem :)

Not: Yazım hataları dışında, şu cümleyi yazma, şunu da ekle, şöyle şöyle yaz gibi önerileriniz var mı?

Not2: Ha birde bu maile konu olarak ne yazılır ki. Allahım resmen iletişim özürlüsüyüm.

öğrencisim
biryer

  • partizan  (25.12.12 20:11:46)
"biyerde çalışmam lazımdı bari sende çalışayım" gibi olmuş. istediğin şeyi daha tutkulu yaz.

Bölümde ilk yarıyılımı bitirdikten sonra gerek akademik olarak gerekse pratik olarak kendimi daha fazla geliştirmek için sizinle çalışmam gerektiğini düşünüyorum............. falan gibi.

edit: bi de şey de, meslek hayatımla ilgili ilk pratik deneyimimde sizinle çalışmamın kariyerime.......

edit2: başlık olarak da, şöyle yaz; "Laboratuvar Asistanlığı Hk. - İsim Soyisim)
  • hope ender  (25.12.12 20:15:26 ~ 20:20:11)