[]

ayakkabım çok ses çıkarıyor

işyerindeyim, ve koridorda yürüdükçe gacur gucur ediyor ve herkes bana bakıyor :( büyük bir hevesle almıştım oysa,, bir çözümü var mıdır ki...?
 
Gıcır gıcır yeni ayakkabın var işte ne güzel, bakıp kıskansınlar.


  • reyals  (25.12.12 11:45:43) 
@reyals utandım ama sanki mahsus yapıyormuşum gibi :(


  • goodbyecruelworld  (25.12.12 11:46:58) 
bence utanması gereken birisi varsa o da ayakkabın, büyük hevesle almışsın yaptığına bak. Ayakkabıcılara sorup buraya da yazsana :)


  • kozm  (25.12.12 12:08:37) 
yaa onun sebebi tabanın kauçuk oranın daha fazla olmasındanmış ve deliler gibi araştırmama rağmen 1 tane bile çözüm bulamadım.


  • zenc  (25.12.12 12:35:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.