Mouse tekerleğine tıklayarak aşağı yukarı götürme

daha önceden bu tuşa basıp mouse'u aşağı yukarı yapınca sayfada aşağı yukarı yapıyordu. www.eksisozluk.com adresinde bunu yapınca olmuyor ama betada ya da yeni sekmede aç diyince sorun olmuyor. Bunu nasıl düzeltcez.

opera kullanıyorum.

Maalesef bunu kullanıcı bazında düzeltme imkanı yok. En azından kodlayıcılar site kodlarında bir değişikliğe gitmedikçe. Bir olasılık opera menülerinden yardım--> site sorununu bildir diyerek bunu Opera ekibine bildirmeniz. Ben de opera kullanıyorum, o kadar büyük bir sorun değil yan taraftaki kaydırma çubuğu da iş görür.
Ek olarak klavye ile de siteyi kullanabilirsiniz www.eksisozluk.com Boşluk (space) tuşu kaydırma yapmanıza yardımcı olur.

  • us file  (25.12.12 11:16:17 ~ 11:16:35)
bu sorun sadece bende yok dimi? Opera kullanan herkesde var?

  • ogo  (25.12.12 19:48:06)
Yok bildiğim kadarıyla win ortamında en azından klasik sözlük görünümünde bu sorun herkes için geçerli. Linux ve mac için bir şey diyemiyorum. Öte yandan page down ve page up, home ve end, aşağı space yukarı kaydırmak için de shift space tuşlarını da kullanabilirsiniz.

  • us file  (25.12.12 23:09:38)