Wow oynayanlar bi baksın lütfen =)

Ben daha çömezim de kafamda bi sürü soru var..
lvl 20 undead warlock'um ...
pet yakalayabilir miyim ?? Yakalayabiliyorsam eğer nasıl yapıcam o.O

Birilerinin bu sorunun yanıtını bildiğini fakat gece gece açıklamaya üşendiğini biliyorum.Hey sen,evet sen,açıkla şunu lütfennn :D !

yakalayamazsın, warlock pet summon eder. summon edebileceğin petler de belli zaten. skillerini açarsan, summon edebileceğin demonları görebilrisin.

pet yakalamak istiyorsan hunter oynayacaksın.
  • repins  (25.12.12 00:47:18 ~ 00:47:39)
petten kasit yanindaki imp gibi senle attack yaptiginsa hayir. hunterlar yakalar o petleri. bahsettigin yeni patchle gelen pokemon gibi dövüstürdügün seyler ise evet yakalarsin.

  • apathetic  (25.12.12 01:26:09)
Ya bahsettiğim pokemon gibi dövüştürdüğüm petler.Hani yanında gezinip durur ama pasiftir,sadece pet battle da kullanabilirsin falan ? Haritada gezinirken yolda gördüğüm bi dinazoru,kaplanı,yılanı falan yakalayamıyor muyum peki ?

  • yqzkrttpli  (25.12.12 07:57:03)
pokemon gibi olanlarsa, evet yakalayabilirsin.

  • repins  (25.12.12 15:36:24)
addon var o petler icin. cok kullanisli ben bi ara cok fena takmistim hepsini yakalamaya achieveler icin. curse.com dan arat battle petler icin olan addonlari ordan en cok indirilenleri indir faydasi olur. istedigin peti yakalarsin, ben artik sadece rarelere kastigimdan addonlar cok faydali oluyordu. cok da zevkli ayrica bi kaptirdin mi cekirdek citler gibi yok suydu yok bunu da yakalayim diye sabahlara kadar haritada uctgumu bilirim.

  • apathetic  (25.12.12 16:13:20)