[]

İspanyolca bilenler bir göz atabilir mı?

İspanyolca antrenörümüze "Yeni transferimiz gelmiş gözün aydin koç(antrenör)" yazmak istiyorum nasıl yazarım?
 
ben de çok basit bir çeviri yapmaya çalıştım:

felicitaciones aydın koç(entrenador)! la transferencia se ha llegado.

bozuk olabilir.

ek: baktım da, benimki bayağı yanlış.
  • vedatchilipeppers  (24.12.12 00:00:27 ~ 00:03:32) 
Eyvallah arkadaslar :) gayreti ve emegi sezdim sagolun var olun :)


  • karnim doymak bilmedi  (24.12.12 00:16:21) 
Enhorabuena Mister! Ya llegó el nuevo fichaje!

Mister ispanyolcada antrenöre seslenme şeklidir. Eğer gelen bir banka transferi değilse gelen transfer değil, oyuncudur. O yüzden yeni oyuncunun imzası şeklinde bahsedilir.
  • cakabo  (24.12.12 00:29:24) 
Emeğin bilgiye birleştiği yerdeyiz.. Eyvallah hocam.


  • karnim doymak bilmedi  (24.12.12 00:33:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.