hangi banka

merhaba arkadaslar,
eft-havale gibi olaylardan minimum kesinti yapan, hesaba yatirilan parayi aninda gorebilecegimiz bir bankadan banka hesabi acmak istiyorum. soyle olsun ki bankaya yatirilan para android telefonumdaki bankanin uygulamasinda aninda (veya ne kisa surede) gorulebilsin. bir de actigim hesap ogrenci hesabi olsun para odemiyim diyorum.

internet uzerinden birkac satis yapacagim, adam parayi yatirir yatirmaz kargoya vermek istiyorum, yatti yatmadi olaylari olmasin.

ozet: android uygulamasi iyi olan, yatirilan parayi hemen gosteren, havale-eft gibi seylerden para kesmeyen, ogrenci hesabi acinca para istemeyen banka hangisi ?

android markette şu anda çok fazla seçeneğin yok zaten. sadece garanti ve akbank gibi bankaların uygulaması var bildiğim kadarıyla. sana sadece para yatacaksa zaten masraf kesmezler senden. ancak aktif olarak kullanacaksan bu bankalar masrafsız günahını vermez. masrafsız internet bankacılığı hizmeti veren tek banka halkbank..

  • h2  (23.12.12 11:19:54)
isbank, kesse de en az kesen onlar.

  • lanc  (23.12.12 11:23:14)
İkisinin müşterisi birinin çalışanı olarak söyleyebilirim ki, garanti ve işbankası içinden, işbankası android uygulaması en başarılısı.

  • denemebirikiüç  (23.12.12 11:23:50 ~ 11:24:15)
Babam isbanktan atiyo aninda goruyorum hesabimda,net sube de basarili

  • coronaa  (23.12.12 12:30:58)
is bankasinin boktan internet subesine basarili denemez. android app'i guzeldir belki, sifre uretmek disinda kullanmiyorum.

en basarili internet subeleri sirayla garanti ve teb. akbank fena degil. ama akbank eft masrafi aliyor her turlu, garanti mobilden aktarimlarda almiyor en azindan. garanti, akbank ve is bankasinin android uygulamalari ya da cep subeleri var. teb'in de olmasi lazim ama kullanmadim.
  • disq  (23.12.12 16:02:29 ~ 16:03:04)