bu deep web olayı ne ayak

bi girip bakmak istiyorum da, cia ve mit kapıma dayanır diye korkuyorum açıkçası.

nedir bunun olayı?

proxy vpn provate browsing tor bundle hepsini acip oyle giriyorum ben bir sey olmadi daha. ama icerisi acayip bi girip bak. ne ararsan var. hersey illegal tabi ben legal bir sey hatirlamiyorum.

  • nekodunlangafana  (23.12.12 09:23:12)
şimdi merak saldım, tehlikeli bir yermiş
girilmemesi tavsiye ediliyor

img.chan4chan.com
  • Ramiegovic  (23.12.12 09:35:47 ~ 09:39:03)
Psikolojiyi başarıyla bozan, internetin en tuhaf kısmı.
İçim daralsın hayattan nefret edeyim, herkese tuhaf bakayım, bir çocuk gördüğümde aklıma deep webde gördüğüm iğrenç şeyler gelsin, kıyamet geçti ama yeniden gelsin diye dua edeyim diyorsa bir insan bulaşsın.
Yoksa normal hayata devam etsin, evde bir mutfak vardır, yemek yaparsın güzel kokular iştahını açar, bir de tuvalet vardır b*k yaparsın, pis kokular etrafa çıkar. Deep web b*ku seviyorsan idealdir...
  • neosphere  (23.12.12 11:09:15)