4 sene önce yazılan entryler?

yahu 3 senedir falan hiç entry girmedim. sadece aradığım başlık olduğu zaman bakmıştım sözlüğe.
şimdi bir eski entrylerime bakayım dedim ama sanki bambaşka birisi yazmış o entryleri.
o zamanlar harbiden ergenmiymişim neymişim (üni 1nci sınıftım gerçi)o kadar aptal entrylerim varmış ki şaşırdım doğrusu.
hani siz de var mı böyle bir durum?
5 sene önceki entryleriniz ile hala tamamen aynı görüşte misiniz?

aynen ya tesadüf eski entrylerime denk gelince genellikle siliyorum yani saçma sapan şeyler yazmışım.

  • neira  (22.12.12 20:46:50)
bin kadar entry mi temizledim öyle. şey gibi bu biraz, tuttuğun günlüğü yıllar sonra dönüp okuyunca ne kadar salak gelir ya, öyle.

  • rayde  (22.12.12 21:16:53)
basligi begenmezsem yazmiyorum zaten ama bikeresinde sifremi degistirmeyi dusundugum oldu o kadar ki kotuydu. gerci ben silmiyorum zaten az yazmisim onlari da kaybetmeyi goze alamiyorum.

  • colpa  (22.12.12 22:12:41)