duyuruda cevabı bilinen soruları cevaplamamak

bazen bildiğim halde cevaplamaya üşeniyorum. bir süre sonra gidip bakıyorum birileri cevap yazmış mı acaba diye çünkü vicdan yapıyorum. size de oluyor mu? mesela bu duyuruma cevap verecek misiniz :)

biliyorsam cevap veririm. yoruma açık duyuruları ise cevaplamak istemiyorum. bence doğru olan bu yazıyorum. hemen çok bilmiş biri gelip hayır o öyle değil yazıyor. lann hıyar ben zaten "bence" yazmışım herkesin doğrusunu kabul etmek zorundayım.

  • zenigt  (22.12.12 20:30:20)
bize de oluyor. karşılaşılması bir kolay bir durum.

  • hope ender  (22.12.12 20:33:23)
soruyu sorana göre değişiyor. :D

başka bir zaman saçma bir tavrını görmüşsem, kendimce kızmışsam yok sana cevap mevap diyorum. 1 2 saat sonra duyuruyu arıyorum açıp bakıyorum birileri yazmış mı diye yazan olmamışsa çok üzülüyorum. silmemişte yaaa tüh bak falan diyerek yazıyorum :D
  • cecilia  (22.12.12 20:45:05)
Ben cevabini bilmedigim bir seyse Google'da aratiyorum. Eger cevabi Google'da kolayca ulasilabilir bir seyse cevap yazmiyorum ve o kisi umarim internete bir daha baglanamaz diye dua ediyorum.

  • crown  (22.12.12 21:08:41)
vaktim varsa yazıyorum ya ama google lamak yerine buraya soruyorsa pas geçiyorum

  • jedilance  (22.12.12 21:09:56)
google'da aratınca ilk sayfada bulunabilecek şeylere cevap vermeye uğraşmıyorum genelde. çok yalama olmuş sorulara da cevap yazmaya üşeniyorum artık. soruş tarzı da önemli bu arada.

  • ermanen  (22.12.12 21:29:49 ~ 21:29:58)
cevap verecem banada oluyor.

  • basond  (22.12.12 22:20:09)