[]

canım sıkkın duyuru

sıkılıyorum da
dışarısıda soğuk
nolcak napcaz?


 
valla ben partiye gidiyorum birazdan ^^


  • atmosphere  (22.12.12 18:56:19) 
aynen ya. nette var mı bildiğin takılmalık eğlencelik bi yer? stumbleupon buraya bakınıyorum ben arada artık ne derece tatmin ediyor bilmiyorum ama geçiyor bir süre zaman.


  • fıytfıyt  (22.12.12 18:56:33) 
böyle duyurular acmayabiliriz bence.

yoksa birazdan insanlarin kendi egolarini sisirmek icin yazdiklari gercek olmayan seyler okursun.

gercek olmayan örnek:

viyanadaki isimde milyonluk anlasma yaptim, kutladik arkadaslarla stephan katedraline karsi elimizde sicak saraplarla, simdi sevgilimle bmw 6 arabamiza binip, telefon ve elektrik olmayan herseyden uzak dag evimize gidip söminemizi yakicaz.
  • serabetan  (22.12.12 18:57:44 ~ 19:08:01) 
:) @serabetan
duyurunun samimiyetine güveniyorum ben ya
eyvallah
  • slmcnmnbr  (22.12.12 19:01:31) 
dizi-film ya da kitap.


  • there is a light that never goes out  (22.12.12 19:15:39) 
duyuruda birilerine yardım edebiliriz mesela :)ben öyle yapıyorum uyuyana kadar.


  • limonluhavuc  (22.12.12 19:15:55) 
toplu halde birşey yapmayacaz. herkes bireysel takılacak. burdan anlaşılıp toplanılıp hiçbiryere gidip sabaha kadar eğlenmicez. gece sonunda sevişme de olmayacak. herkes başının çaresine bakacak yani.

bu arada " vıdı vıdı vıdı vıdı. seni bilmem." ne ya?
  • il padrino  (22.12.12 19:18:05 ~ 19:19:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.