19 yaşında 7-8 tane dövmeci sevgilisi olan kız

kız gayet aklı başında iyi bir ünide okuyor.. işte konu dövmelerden açıldı bu ben isteseydim yaptırırdım ama sıkılırım biliyorum dedi sonrada 7-8 tane dövmeci sevgilim oldu dedi biz nası yani falan dedik kızın biraz üzerine gittik sonra kız siz sevgili olayını ne sanıyosunuz acaaba evlilik falan mı dedi..

bende şimdi düşünüyorum kız gayet haklı kafamızda sevgili olayını çok büyütmüyormuyuz sizcede.. flört ettiğimiz her kişi sevgilimiliz olup esk sevgili kalıbına mı giriyor aga nedir bu yaa

Abartmis... 7-8 tane dövmeci sevgili ne la?

  • mza  (22.12.12 12:59:20)
dövmeci sırf 7-8 tane olduysa demekki toplam bi 50-60 tane sevgilisi olmuş. vay be.

ayrıca birkaç gün takıldığı kişiyi sevgilisi olarak saymış olabilir.
  • historien  (22.12.12 13:18:04 ~ 13:24:14)
7-8 değildir o anlatırken fazladan saymıştır fazladan saymmasa da herkesin görüşü kendine o öyle normal bakıyodur sen öyle biz başka bunlar çıkmaz sokak :)

  • nunishuris  (22.12.12 13:20:18)
aklı başında olması ilişki konusunda otorite olduğu anlamına gelmiyor:D siz ne sanıyorsunuz acaba bla bla lafı tam ergenlik göstergesi. bir de büyük ihtimal sevgilim dediği kişilerle birer kez filan görüşmüştür :D

  • nevrotik  (22.12.12 13:28:03)
Bence akli basinda kriterini ciddi sekilde sorgulamalisin.

  • atmosphere  (22.12.12 13:32:28)
@atmosphere biliyorum kızı tanımadığınız için böyle diyorsunuz ama bu sevgili olayı dışında gerçekden çok mantıklı ve akıllı bi kız ama bu konuda yaptığı şeyin gayet normal olduğunu düşünüyor ben aslında kadın bi duyuru sakininin cevaplamasını istiyorum...

  • she aint you  (22.12.12 13:55:49)
açılın beyler ben dövmeciyim, kızın facebook adresini yolla hemen :p

  • titoslavija  (22.12.12 14:07:42)
kız aslında mantıklı değil. çok güzel mantıklı rolü yapıyor. bazen ben de yapıyorum, tanıdım onu.

21/k/öğrenci
  • shin  (22.12.12 14:28:33)
vay be. 50 sevgilisi olsa 7-8 tanesinin dövmeci çıkması bile büyük tesadüf. takıldığı ortama ve çevresine göre değişir de. yine de bu kadar dövmeciye denk gelmek garip.

  • girl in a coma  (22.12.12 17:29:10)
dövdürdüyse fena hacı

  • Harpp  (25.12.12 15:53:44)
her tek gecelik ilişkiyi sevgili olarak saymış olabilir. fazla bilmiş bir genç kızmış. hiç çekilmez.

  • merena  (25.12.12 16:14:27)