lys 3 ayda biter mi?

soru baslikta..

ygsden sonra calismayi dusunuyorsan olmaz. yetismez, bitmez. ygsyle beraber gotur.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (22.12.12 05:05:26)
Lys'lerden hangileri için soruyorsun?

  • burasi ne garip bir yer  (22.12.12 05:06:12)
eşit ağırlık veya sözelsen yetişir bence, en azından geçmiş senelerden az da olsa bir birikimin varsa. hiç yoktan başlayacaksan, sanmıyorum.

  • iste o kavunici balik  (22.12.12 05:07:38)
sadece mat 2 biter mi peki?digerlerini ygs ile beraber gotursem?simdi dershanede ilerliyoruz lys ile birlikte ama mat 2 yi tamamen birakmayi planliyorum.yalniz hedeflerimde yuksek. mat 2 de 40 falan yapmak hayal mi bu sekilde?yoksa illa ayni anda mi goturmem lazim?

  • yusufist  (22.12.12 05:17:41)
sayisal icin soruyorum.
mobil girdigim icin editleme yapamadim.kusura bakmayin.

  • yusufist  (22.12.12 05:19:33)
sayısal bitmez hacı,bitirirsen gel beni bul.diğer dersleri geçtim mat2'yi bile bitiremezsin.

  • nodrap  (22.12.12 05:31:30)
geometri tamamsa mat 2 biter ama hepsi beraber çok sıkışır. ygs sonrası çalışmada bir iki hafta yavaşlama, savsaklama da olabilir düşündüğün gibi gitmez sonra telaşa kapılırsın iyice boka sarar bence de ygsyle beraber daha iyi.

  • master tanya  (22.12.12 07:49:55)
@nodrap;hocam abartma ya yok artik.

  • yusufist  (22.12.12 08:19:57)
adam gibi çalışırsan biter. yani alt yapın olsun olmasın. kendini vererek diğer tüm sosyal aktivitelerden kendini soyutlayarak laf yerindeyse deligibi çalışarak yaparsın. yapılamayacak birşey değil.

benim bir arkadaşım kayseri de kimya okurken sınava 4 ay kala mı ne okulu bıraktı hazırlandı elektronik haberleşme okuyo. ben daha düzgün örnek göremedim.

sorun olursa yaz cevaplarız.
  • indescribable  (22.12.12 08:34:55)
bitmez, hayatında hiç görmediğin konuları göreceksin, çok fazla formül ezberleyeceksin.ygsden sonra dersane de çok hızlı ilerleyecek, yetişmen çok zor olur.

  • anection  (22.12.12 11:22:41)
ben 2 buçuk ayda bitirdim ama soru veya deneme çözmeye vaktim olmadı. Hiç çözmemiş de değilim tabi. Biter yani

  • zipparabon  (22.12.12 12:27:23)
zor abi mat2,öyle her konudan bir iki test çözüp sınava giremezsin; diğer taraftan sayısal diyorsun,hadi biyolojiyi ezberledin,fiziğe de kafa basıyor ama lys kimya abartılı zor değil mi aga?ha dene istersen kaybın olmaz sonuçta ama diğerleri 11'in sonundan bu yana çalışıyor yetişseydi onlar da bu kadar kasmazdı heralde?

neyse dediğim gibi yetiştirirsen sınavdan sonra beni bul bir yemek falan ısmarlayayım = )
  • nodrap  (22.12.12 14:13:16)
Bitmez.16binden 3 bine çekenler var lysde sayısalda.Ygsyi sallama o kadar lys ile birlikte çalış kendine yazık etme.

  • botucat  (22.12.12 15:50:03)