[]

Dünden azıcık şarap kalmış...

Şimdi onu içiyorum, zira canım çok sıkkın be duyuru..

Fakat miktar olarak bir şişenin üçte biri kadar şarap kalmış. Bunu içip zıbarayım mı yoksa gece vakti gidip bira alıp sabaha kadar bokunu çıkarayım mı?


 
şaraba hiç girme. al biranı efendi gibi sabaha kadar cıvıt.


  • fakir nightboy  (22.12.12 00:10:41) 
bira al, bi dizi mizi bi şey aç. izleyerek iç zaten sızarsın bitmeden.


  • akatreil  (22.12.12 00:10:51) 
bokunu çıkar.


  • lionel andres  (22.12.12 00:10:55) 
bok +1


  • vedatchilipeppers  (22.12.12 00:16:23) 
geç kaldım galiba ama bokunu çıkar bence de.


  • fuel oil  (22.12.12 00:31:00) 
kalanı kenen komutana verecek hale gelince yat uyu. şimdilik devam.


  • sen git ben geliyorum  (22.12.12 00:45:50) 
şarabı içicen bi işe yaramıycak hem de rahatsız eder uyutmaz git bira al 6lı şirinklerden


  • alexsandro de souza  (22.12.12 01:13:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.