Metrobüs sefer saatleri yarın sabah kaçta başlıyor?

Değerli yurttaşlar, iettnin sitesindeki tarife adeta kafa karıştırmak, anlaşılmamak için yapılmış. Yarın sabah saat 6'da yeşilköy havaalanında olmam gerekiyor, Kadıköy'den gideceğim. Normalde Söğütlüçeşmeden binip Şirinevler'de iniyorum, sonra metroyla havaalanına geçiyorum. Yarın 04. 30 gibi söğütlüçeşmede olsam, bu güzergahta giden bir metrobüs, sonrasında da saat 6'ya doğru metro bulur muyum?

metro yoktur. bi ihtimal. yenibosnadan taksiye bin 7 lira. metrobüs geceleri saatte bir.

  • mr fusion  (21.12.12 22:46:54)
Yani saat 5te mi binebilirim?

  • :)  (21.12.12 22:50:27)
metrobüs 24 saat çalışıyor ancak saat 24-06 arası yarım saatte bir geçiyor. havaalanı metrosu da bildiğim kadarıyla 06.00'da açılıyor.

şirinevler'den sonra taksi kaçınılmaz son.

havataş'ı neden tercih etmiyorsun?
  • bilge rusty james  (21.12.12 22:58:55 ~ 23:00:32)
Kadıköy'den Atatürk havaalanına havataş ok sitesinde gördüğüm kadarıyla? Yanılıyor muyum?

  • :)  (21.12.12 23:03:51)
kadikoy'den sabiha gokcen'e var ataturk'e yok (eklemedilerse yakin zamanda).

sabah en iyi yapabilecegin sey metrobusle sirinevlere kadar gelmek sonra taksiye binmek.
zira ulasim a.s'nin sitesine gore c.tesi en erken binebilecegin sefer 06:26'da.

www.istanbul-ulasim.com.tr
  • entrapmen  (21.12.12 23:45:39 ~ 23:46:17)
Metobüs 24 saat çalışıyor ama gece yarım saatte bir gelir. Metrolar emin olmamakla birlikte 6 dan sonra başlıyor.

gidilecekmekanlar.blogspot.com
  • beter olun  (22.12.12 10:42:01)