Decameron'un Oğlak yayınları'ndan çıkan Rekin Teksoy çevirisi tek cilt mi?

arkadaşlar selamlar bugün sahaftan şu ünlü yapıt decameron'u aldım ki yalnız kafamı kurcalayan şu, benim aldığım baskı kitabın haziran 1998 çıkışlı 4.baskısı, ufak bir şey. sayfa sayısı ise 720. acaba bu benim elimdeki baskının 2. cildi var mıdır yok mudur? bunu biliyorsanız bilgilendirireniz sevinirim. eğer varsa iade edeceğim. yarım yamalak tek cildi olmasın bende.

eğer bu baskı yoksa elinizdeki oğlak yayınlarının bu rekin teksoy çevirilisinden de şu şekilde kontrol edebilirseniz sevinirim, kitaptaki son cümleyi yazıyorum. lütfen sizler de kendi kitabınızdaki son cümleye bakın ve aynı mı değil mi bana yardımcı olun, lütfen. şu:

"decameron adlı kitabın onuncu ve sonuncu günü burada bitiyor."

decameron'un oğlak yayınlarından çıkma hem tek ciltlik hali var hem de kutulu iki ciltlik baskısı var. bende iki ciltlik kutulu hali var. ikinci cildin sonunda sizin dediğiniz cümle yazılı. ilk cilt de 400 küsurlu sayfalarda bitiyor. yani sizdeki tek ciltlik basım demek ki.

  • microfiction  (21.12.12 22:23:46 ~ 22:25:08)