[]

Evsiz insanlar üşüyordur şimdi be :(

Arkadaşlar bi tasarımcı olarak elimden bu geldi, siz de paylaşırsanız tam olur.. Üç beş kişiyi kurtarırız belki..

EK: Alan kodu eklendi.


 
nerenin telefonları bunlar? belediye mi? belediye nasıl ilgileniyor evsiz insanlarla? ciddi bi uygulama varsa güzel afiş yaymak lazım.


  • aysiku  (21.12.12 00:01:35) 
@aysiku,

Evet, büyükşehir belediyelerinin telefon numaraları (En azından İstanbul yazan İBB'nin numarası)

İkinci sorunuz için link: www.ibb.gov.tr
  • Savina Y.  (21.12.12 00:06:37 ~ 00:07:15) 
İlgili belediyelerin telefonları arkadaşım. Henüz arama imkanım olmadı fakat afişteki numaraları aradığın takdirde ilgilendiklerini duyum aldım. Farklı bir önerin varsa gel birlikte uygulayalım.


  • msb  (21.12.12 00:08:58) 
İstanbul için alan kodunu da yazmak lazım.


  • pardonan  (21.12.12 00:12:45) 
çok güzel fikir hoşuma gitti msb yanlış anlama sadece daha iyi yapabilmek adına soruyordum. belki türkiye' çapında bi olaya döndürebilirsen ne güzel olur. şehir kodlarını yazmak daha iyi olabilir mesela @pardonan'ın dediği gibi. diğer büyük şehirler eklenebilir mesela


  • aysiku  (21.12.12 00:17:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.