[]

PDF Dosyalarımı Nasıl Word Dosyasına Çevirebiliriö

Arkadaşlar merhabalar elımde bulunan pdf dosyalarımı nasıl word dosyası haline cevırebılırım ? bır kac programa baktım ancak turkce karakterlerı cevırmedıgı soylendı sızın onerebılecegenız bıseyler varmıdır acaba ? sımdıden tesekkur ederım..
 
elindeki pdf resimden değil word dosyasından kaydedildiyse bu site büyük ihtimalle işini görür: www.freepdfconvert.com


  • kirk  (20.12.12 22:25:56) 
abby fine reader kesin çözüm.


  • al basmadan donu var  (20.12.12 22:51:06) 
Şunlardan biri mutlaka işini görecektir;
www.zamzar.com
www.pdfonline.com
www.pdftoword.com
  • sakman  (23.12.12 10:03:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.