[]

mont (northface, columbia vs.)

şöyle sağlam bir mont almak istiyorum (dondum amk)

bol çeşit bulabileceğim mekan söyleseniz süper olur (karaköyde falan)
link verseniz süper olur

ayrıca bu marka montlara bunca para dökmeye değiyor mu?

alırken nelere dikkat etmeli? iptal olmayalım.

misal şu nasıl? www.adrenalinoutdoor.com

selamlar

(montla sıç yapmayınız)

 
monttaki kaz tuyu oraniyla isinma oranin birbiriyle dogru orantilidir.
mesela gecen sene, polo garage'dan nefis bi mont aldim, dizime kadar ulasan, %70 kaz tuyu, %30 kus tuyu seklinde. hafif agir ama iskandinavya ve baltik sogugunda bile beni korumayi basardi.
ayrica, kapuson kisminda guzel tuyler var, onlar yuzunun buz gibi olmasini engelliyor.
fiyati: 230 tl civariydi.
  • uyku semesi  (20.12.12 14:18:44) 
hayvan gibi usuyen biri olarak gecen sene bu montu almıstım ama yine de usumeye devam ettim (: bu sene ukrayna'ya gitmeden lafuma'nın urettigi bi iclik var ondan aldım bi de www.acclaimmag.com şu bottan. -15 de bile usumedim. olay ayakkabıdan başlıyormuş.


  • penetre  (20.12.12 14:38:09) 
jack wolfskin almanya'da bayağı bir tercih ediliyor.


  • muk  (20.12.12 14:42:58) 
(bkz: alpha industries)

bende n3b var. sibiryaya git o derece.
  • franz ferdinand  (20.12.12 14:58:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.