hırsız atm

iş bankasında kartsız işlem ile bir banka hesabına 50 lira atayım derken atm'nin menüsüne pek hakim olamadığımdan işlemi yaparken çok ağırdan aldım daha sonra atm'de " işlem süreniz doldu paranıza bankamız el koydu" yazısı çıktı resmen şok oldum, ne yapacağım ben şimdi.

parayı unutup gidenler için öyle bi özellik olabilir, alınmayı unutulmuş parayı başkası görüp de almasın diye, yarın iş bankasına uğra anlat durumu iade ederler paranı hesabına muhtemelen

  • freebird5406_2  (19.12.12 23:14:07)
şubedeki atm ise yarın git durumu anlat ama değilse direk müşteri hizmetlerini ara bence.

  • vito andolini  (19.12.12 23:14:47)
Öyle bi saat bekleyince alıyor parayı geri. Bankayı arican.

  • roket adam  (19.12.12 23:25:42)
muhtemelen falan değil, kesinlikle paranı iade ederler. bir bankanın bir paranın üstüne yatması sözkonusu bile olamaz. adamlarbir kuruşluk farkı bulabilmek için saatlerce bankadan çıkamıyor icabında.

sizi düşünerek yapılmış bir özellik. hakikaten parayı unutup gitmiş olabilirsiniz, oracığa yığılıp kalmış ve çevredekiler tarafından hastaneye götürülmüş olabilirsiniz. paranız zik gibi atm'den çıkıp milletin eline geçmesin diye atm el koya.r bankaya girip açıkladığınızda belki dilekçe isterler) atm'nin işlem fişleri sayılır, yatırılan para sayılır, fazlalık size iade edilir.
  • kibritsuyu  (19.12.12 23:56:36)
her atm'de kamera var. işlem saati (paraya el koyduğu an) ve görüntü eşleştirilir.

  • ben smyrna  (20.12.12 00:12:51)
bankaya gidip dilekçe yazıyorsun. sayım yaptıktan sonra hesabına yatırıyorlar parayı.

  • wampex  (20.12.12 00:21:19)